Beklenmeyen Olaylar Part 2

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Blonde

Beklenmeyen Olaylar Part 2
Hikaye ikinci partı ile karşınızda. Hesaplamalarıma göre uzun ve çok şaşıracağınız bir hikaye olacak. Her zamanki gibi yorumlarınız bu hikayenin devam etmesinde en önemli etken olacaktır. Bu yüzden eğer beğendiyseniz lütfen yorum bırakın. Yorumlarınız her zaman takdir edilir.

PART 2
Akşam olduğunda üzerimizden hala yorgunluğumuzu atamamıştık. Ahmet’in gözleri hala ablamın üzerindeydi, ablamdan bir hareket bekliyor, ablamın verdiği ilk sinyali hemen değerlendirmek için hazırda bekliyordu. Ama ablam Ahmet’i hiç umursamıyordu, bunu bilerek yaptığını, amacının Ahmet’i daha çok azdırmak, ona işkence etmek olduğunu biliyordum. Ahmet sadece ablama odaklanmıştı ve benimle neredeyse konuşmuyordu bile. Ama artık uyuma vaktimiz gelmişti, yarın tatilimizin ilk günü olaçaktı ve enerjimizi toplamamız gerekiyordu. Koridorun solunda ablamın odası, koridorun sonunda ise Ahmet ve benim birlikte uyuyacağımız odamız vardı. Ablam uyumak için ince, ipek bir gecelik giyinmiş, saçlarını başının üstünde bağlamıştı, bu sayede büyük göğüsleri ve boynu harika görünüyordu. Ahmet hala ablamdan bir işaret bekliyordu, bu yüzden odaya girmeden önce ablamın odasının önünde durdu.
Ablam, Ahmet’i fark ettiğinde “Ne o Ahmet, birlikte mi uyuyalım” dedi. Ahmet “evet seninle uyumak istiyorum bu gece” diyerek karşılık verdi. Ablam yatağında kenara çekildi, “ee hadi gel öyleyse bu gece benimle uyu, yalnız uyumaktan korkuyorsun galiba” diyerek gülümsedi. Ahmet hızlı adımlarla ablamın odasına girdi, ablam dizlerinin üstünde yatağına oturmuş kalçasını çıkarmış sakince Ahmet’i izliyordu. Ahmet’in şortunun altında sertleşmiş sikini görünce, ooo dedi, senin ufaklık bugün bütün gün bu haldeydi. Hepsi senin içindi dedi Ahmet ve yatağa yaklaştı. Ablam Ahmet’i kolundan tutup kendine çekti, Ahmet ablama dokunmaya çalıştıysa da ablam izin vermedi. “Çok uykum var Ahmetçim, o yüzden hemen yatıp uyuyalım” dedi ve yatağa uzandı.
Kapının eşiğinden tüm olan bitenleri izliyordum. Ablam bana dönüp, sen de uyu artık bu gece göreceğin bir şeyler olmayacak sadece uyuyacağız dedi ama Ahmet bundan pek emin değildi. Ablamın yanına uzanıp elini beline sardı ve sikini ablamın kıçına doğru bastırdı. Ablam sakince inledi ve hiçbir şey söylemedi. Ablamın ses çıkartmamasından yüz bulan Ahmet elini ablamın belinden çekip memelerine uzattı ve sertçe sıktı. “Bunu yapmaya devam edebilirsin, ama sakın boşalma ve sikini şortunun içinde tut” dedi ablam ve sana da iyi geceler sevgili kardeşim dedi.
Ablamın bu gece daha ileri gitmeyeceğini biliyordum. Yakın arkadaşım Ahmet’i ablam ile bu şekilde görmek garip hissettirse de hiç sesimi çıkarmadım. Ablam yıllardır böyle biriydi. Bunu kabullenmiştim ancak Ahmet’i bu şekilde görmeye alışmak biraz zaman alacaktı. Odalarının ışığını kapattım ve ben de odama gittim.
Bir süre sonra Ahmet odaya girdi. Ne oldu diye sordum. Kızdı kovdu yataktan dedi. Ne yaptın da kızdırdın dedim. Eliyle sikimi okşamaya başladı, dayanamadım bir süre sonra indirdim şortu, elini tekrar atınca şortu çıkardığımı anladı. Ben sana daha ileri gitme demedim mi dedi. Kovdu.
Büyük bir kahkaha patlattım. Ahmet çok utanmışa benziyordu. Sana bir tavsiyem var, bırak kontrol ablamda kalsın, hoşuna gidersen zaten zevkten uçurur seni, sen fazla acele etme daha bir hafta buradayız, olmazsa dönünce de görüşürsünüz dedim. Ahmet mutlu olmuş gibiydi. Dayanamıyorum artık, dayanamıyorum diyerek güldü ve yatağına girdi.
Sabah uyandığımda kalkıp ablamın odasına baktım. Hala uyuyordu. Ablamın örtündüğü örtü üzerinden kaymıştı, geceliği yukarı doğru sıyrılmıştı, harika bacakları ve sıkı kıçı muhteşem görünüyordu. Eğer ablam Ahmet’e daha fazlası için izin verirse Ahmet dünyanın en şanslı erkeklerinden biri olacaktı.
Ahmet odada değildi. Ahmet’in nerede olduğunu merak ederken tuvaletin kapısını açıp dışarı çıktı. Uyuyamadım bütün gece tuvalete girdim öyle bitirdim işimi. Sabah görünce bir posta daha attım tuvalette dedi.
Ahmet’in sesi çok sıkıntılıydı. Sinirli görünüyordu.
“Boş ver gitme üstüne dedim gülerek.” O sırada ablamın uyanıp geldiğini gördük. Ahmet ablama biraz mahcup biraz da kızgın bir şekilde bakıyordu. Ama ablam onu hiç umursamadı, kahvaltıyı hazırlayın dedi sert bir ses tonuyla, sonra giyinip denize gideriz.
Ahmet, sessizce yanımdan çıkıp mutfağa gitti. Ben de arkasından gittim ve kahvaltıyı hazırladık. Kahvaltı oldukça sessiz geçti. Ablam telefonuyla ilgileniyordu, Ahmet ablama bakmamaya çalışsa da, beceremeyip gözlerinin sürekli ablama kaydığını görebiliyordum. “Hazırlanın” dedi ablam ve masadan kalktı.
Yaklaşık 10 dakika sonra döndüğünde üzerinde beyaz bikinisi vardı. Büyük göğüsleri harika görünüyordu. Başının üstünde bir güneş gözlüğü vardı. Ben bile gözlerimi onun üzerinden alamıyordum. Ahmet’in gözlerinin kocaman açıldığını görebiliyordum. Sadece ablamın memelerine bakıyordu, hipnoz olmuş gibiydi. Ablam doğrudan koltuğa oturarak bizi izlemeye başladı. Ahmet istemeden de olsa ablama birkaç adım yaklaşmıştı.
“Sana bir fırsat verdim dün gece ama sen daha fazlasını istedin. Bu şekilde ilerleyemeyeceğiz.”
Ahmet sadece özür dilerim diyebildi. Ahmet’in utangaçlığı ablamın hoşuna gitmiş olacak ki, tebessüm edip gel yaklaş dedi.
Ahmet küçük adımlarla ablama yaklaştı. Ablamın ne yapacağını kestiremediğinden, elindeki fırsatı da tepmek istemediğinden artık çok tedbirli yaklaşıyordu.
“Dün gece elime gelen şey kocamandı, hoşuma gitti, şortunu indir görmek istiyorum”
Ablam bunu söylediğinde dönüp ablama baktım, bana bakmıyordu. Gözlerini Ahmet’in gözlerine kilitlemişti. Ahmet ise hiçbir şey yapmadan öylece bakıyordu.
“Duymadın mı, şortunu indir dedim”
Ahmet ablama bir metre kadar uzaktaydı. Yavaşça şortunu indirdi ve sonra boxerını çıkarttı. Ahmet’in kapkara siki dimdik olmuştu. Bacaklarını biraz açarak ablamın daha net görmesine izin verdi. Güzel dedi ablam, beğendim. Seni ilk gördüğümde sikinin bu kadar büyük olduğunu tahmin etmemiştim. Ama tahmin ettiğimden daha büyükmüş. Bana niye Ahmet’in sikinin bu kadar büyük olduğunu söylemedin, onunla daha önce tanışırdım belki. Yaklaş, korkma ısırmam, emerim sadece dedi tekrar ablam gülümseyerek.
Ahmet’in dizlerinin titrediğini görebiliyordum. Titrek dizleriyle ablama yaklaşıyordu. Şimdi ikisi de ben yokmuşum gibi davranıyordu. Ahmet yeterince yaklaştığında ablam sağ elini kaldırıp Ahmet’in sikini tuttu ve hafifçe okşamaya başladı. Ahmet’in boğazının derinlerinden gelen sesleri duyabiliyordum. Ablam eğilip Ahmet’in sikinin kafasını hafifçe öptü. Sonra tekrar öptü ve tekrar öptü. Bunlar küçük öpücüklerdi. Sadece Ahmet’i biraz daha havaya sokmak istiyordu. Sonrasında ise elini Ahmet’in sikinin dibine yerleştirdi ve dudaklarını ayırdı.
“Sikini emmemi istiyor musun?”
“Evet, çok istiyorum”
“Güzel, burada kaldığımız süre boyunca senin benim erkek arkadaşım olmanı istiyorum”
Ablam, Ahmet’in konuşmasına fırsat vermeden sikinin başını dudaklarının arasına aldı. Başını hafifçe sağa, sola çevirerek dudaklarını Ahmet’in sikinin başının etrafında gezdirdi.
“Büyük memeleri sever misin Ahmet?”
“Ohhhh eveeet”
“Güzel, çünkü sikinin tadını çok beğendim.”
Ahmet sadece derin bir inlemeyle ablama karşılık verdi. Ablam, Ahmet’in sikinin başını emiyor, dilini ve dudaklarını etrafında gezdiriyordu. Ablamın sakso çekmekte çok tecrübeli olduğu belliydi, isteseydi Ahmet’i 10 saniye içinde boşaltabilirdi. Ama bunu yapmıyor, Ahmet’in alabileceği kadar zevki ona vermek istiyordu.
Ablam, Ahmet’in sikini daha hızlı emmeye başladığında odadaki tek ses ablamın dudaklarından çıkan seslerdi. Ahmet’in sikinin başı dudaklarının arasındaydı, sağ eliyle sikini hafifçe okşuyordu ve sol eli Ahmet’in bacağının üzerindeydi. Aniden ablam Ahmet’in sikini dudaklarının arasından gürültülü bir sesle çıkardı ve bana baktı. Ahmet’in sikini okşamaya devam ediyordu.
“İçeriden telefonumu getirip bir fotoğraf çeksene, Ahmet’in yüzünü çekme ama sadece sikini ve beni çek. Erkek arkadaşıma göndereceğim, ondan uzakta sevgilisinin hangi yarrakları emdiğini görsün”
İçeri gidip telefonu getirdim. Ablam bekle dedi, güzelce poz vereyim. Ahmet’in sikinin başını dudaklarının arasına aldı ve ellerini Ahmet’in bacaklarının üstüne koydu. Dönüp bana baktığında fotoğrafı çekmemi istediğini anladım ve bir fotoğraf çektim. Ablam getir bakayım nasıl çektin dediğinde telefonu ona gösterdim ekrana uzun uzun baktı ve sonra Ahmet’e gösterdi. Gördün mü Ahmet, beğendin mi dedi. Ahmet’in vücut ısısının arttığını ve konuşamayacak bir halde olduğunu o an anladım. Çünkü sadece hafifçe başını sallayabilmişti. Ablam ikinci bir fotoğraf çekmemi istedi. Dudaklarını Ahmet’in sikinden uzaklaştırmıştı. Ahmet’in sikinin ıslak kafası kamerada parlıyordu. Ablam dilini uzatıp Ahmet’in sikinin başının altına yerleştirdi. İkinci fotoğrafı da bu şekilde çekmiştim. Ablam bu sefer bakmak istemedi. Sadece elini kaldırıp Ahmet’in büyük siyah sikini tutup yukarıya kaldırdı ve sağ taşağını ağzına alarak güçlü bir şekilde emmeye başladı ve ben de üçüncü fotoğrafı çektim. Telefonun kamerasından çıkan sesi duyduğunda ablam işine devam etmeye başladı. Ablamın beyaz teni, Ahmet’in kapkara sikiyle güzel bir renk kontrastı oluşturuyordu.
Ahmet’in kendinde olmadığını görebiliyordum. Dizleri titriyordu ve ayakta durmakta zorlanıyordu. Güçlü inlemeleri ara sıra ablamın dudaklarından çıkan seslere karışıyor. Ablam Ahmet’in inlemelerini duydukça daha güçlü emiyordu.
Nihayet ablam Ahmet’in sikinin tamamını ağzına alamaya karar verdi. Gözlerini hala Ahmet’in gözlerine kilitlemişti. Dudaklarını kaydırıp Ahmet’in sikinin tamamını ağzına aldığında Ahmet’in zevkten attığı çığlığı duymuştuk. Ahmet’in sikinin kılları ablamın dudaklarına değiyordu ama ablam bu durumdan hiç rahatsız olmuyor gibi görünüyordu.
“Ohhhhhhhahahhhhh”
Ahmet’in bu güçlü inlemelerine ablamın memnuniyet sesleri karışıyordu.
“Mmmmmm mmmm”
Ablam kayıtsız bir şekilde emmeye devam ediyordu. Artık hızını arttırmıştı. Ahmet’in sikini tamamen ağzına sokuyor, güçlüce emiyor, dudakları Ahmet’in sikinin başına geldiğinde tekrar sikinin tamamını ağzına alıyordu. Ablam son kez Ahmet’in sikinin tamamını ağzına aldığında başını sol tarafa çevirdi,Ahmet’in büyük siki ablamın sağ yanağını yorluyor, sikinin şişkinliğini ablamın yanağında görebiliyordum. Ablam Ahmet’in sikini bu şekilde zorlayarak ağzından çıkmasına izin verdi. Ahmet’in kapkara siki ablamın salyalarıyla sırılsıklam olmuştu. Ablam Ahmet’in sikini tekrar iki eliyle tutup okaşrken konuşmaya başladı.
“Beni ilk gördüğünden beri bu anın hayalini kurduğunu biliyorum, kardeşimin arkadaşı olarak evime ilk geldiğinde bile beni gördüğün anda sikin sertleşmişti, fark etmedim sanıyordun ama fark etmiştim.”
“Seni ilk gördüğüm andan beri seni sikmek istiyorum” diyebildi Ahmet zorlanarak.
“Sen ne yaramaz bir çocuksun, insan arkadaşının ablasını sikmek ister mi? Çok ayıp değil mi ailen hiç terbiye vermedi mi sana?”
“Ahmet, yalnız değil abla bu konuda, sana söylemedim ama Cihan bana hep senden bahsediyor”
“Cihan mı dedi ablam ve bir kahkaha patlattı. Cihan demek, şu şişman arkadaşın, güzel bunu öğrendiğim iyi oldu. Şimdi Ahmet’i boşaltayım ama önce”
Ablam tekrar Ahmet’in sikini güçlüce emiyordu. Hala iki eliyle Ahmet’in sikini tutuyor, dudaklarıyla emerken aynı zamanda iki eliyle okşuyordu. Ahmet cesaretini toplayıp ellerini kaldırdı ve iki eliyle ablamın başını tuttu. Ablamın kaşlarının çatıldığını görebiliyordum bu hoşuna gitmemişti. Ama saksoya devam etti. Ahmet işi biraz daha ileri götürerek ablamın başını kendine doğru çekti ve sikini boğazına kadar hızlıca indirdi. Sağ eliyle ablamın sarı saçlarını kavradı ve sertçe boğazını sikmeye devam etti.Ablam ellerini bıraktı ve Ahmet’in bacaklarına indirdi. Kontrol en başından beri ablamdaydı ama sanırım Ahmet’in kontrolü biraz eline almasına izin verecekti. Ablamın başı çok hızlıca ileri, geri hareket ediyor, dudakları Ahmet’in sikinin üstünde kayıyordu. Ahmet derin bir inleme çıkartarak sikini ablamın boğazına sokabildiği kadar soktu ve birkaç saniye o şekilde kaldı. Ablamın boğazından çıkan sesler tüm odayı doldurdu.
“Gvaaakkkkk gvaakakkk”
Ablamın boğazının zorlandığını anlayabiliyordum ama tecrüblerimin aksine gözlerinde bir sulanma yoktu. Ben bunu başka kızlara yaptığımda gözleri sulanır ve hafifçe akardı. Ablam ise hala çatılmış kaşları ile Ahmet’e bakıyordu.
“Ahhhhhhhhhhhh!!!!”
Ahmet’in inlemeleri ablamın boğazından çıkan sese karıştı. Ablam göründüğü kadar dayanıklıydı. Sonunda ablam Ahmet’i iterek sikini boğazından çıkardı. Siki şimdi tamamen ıslaktı ama ablam hiç vakit kaybetmeden Ahmet’in sikini tekrar ağzına alıp daha önce emmediği kadar güçlü bir şekilde sadece birkaç saniye emdiğinde Ahmet hiç olmadığı kadar güçlü inledi, titreyen dizleri onu ayakta tutmakta zorlanıyordu.
“Ohhhhhhhh!!!!”
Ahmet’in boşaldığını anlamıştım. Döllerinin bir kısmı ablamın dolgun dudaklarının kenarından sızmıştı. Ablam güzel gülümsemesiyle Ahmet’e bakıyor, sikini yavaşça pompalayıp emerek tüm döllerini ağzına akıtmak istiyordu. Ama Ahmet ayakta duramıyordu, kendini zar zor ablamın oturduğu kanepeye attı. Siki hala parlıyordu ve az önce boşalmış olmasına rağmen hala dik gibi görünüyordu. Ablam, Ahmet’in ağzına akıttığı spermleri yuttu ve dudağının kenarını parmaklarının ucuyla temizledi. Yanında ölü gibi yatan Ahmet’e döndü ve konuştu.
“Ne oldu, ben seni boşalttıktan sonra bir erkek gibi ayakta duramıyor musun? Dizlerin seni taşımıyor mu? Daha sana hiçbir şey yapmadım bile.”
Ahmet sadece “bitirdin beni, bittim ben.” Diyebildi.
Ablam elini Ahmet’in taşaklarına atıp hafifçe sıktı. “Daha seninle çok eğleneceğiz Ahmet, hemen bitme böyle, şimdi ben lavaboya gidiyorum. Sen de hazır ol, denize gideceğiz.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

kartal escort film izle seks hikayeleri izmir partner escort kartal escort ankara escort kayseri escort antep escort malatya escort bayan kayseri escort bayan eryaman escort bayan pendik escort bayan tuzla escort bayan kartal escort bayan kurtköy escort bayan ankara escort gaziantep escort tuzla escort izmir escort escort izmir izmir escort ataköy escort esenyurt escort avcılar escort escort izmir izmir escort izmir escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri canlı bahis