Fatoş’umun minik götü

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Fatoş’umun minik götü

Üniversiteyi kazanınca o kadar mutlu olmuştum ki, anlatamam. Bu sikim gibi kasabadan kurtulacak büyük şehirde yaşamaya başlayıp am üzerinde göt sikecektim. Güzel tatlı hayaller ile yorganın altında asıldıkça asılıyordum. Çıtır üniversiteli kızların minik kahverengi göt deliklerini, pembe jilet gibi amcıklarını düşünüp boşalıyordum.

Evdeki hesap çarşıya uymuyor derler ya benimki de uymadı. Amcamın vasıtası ile bir tanıdığın küçük, köpek bağlasan durmaz zemin katında üç odalı bir evde kalıyordum. Babamın işleri bozulmaya başlamıştı kasaba da ürünler istenilen seviyede değildi bir türlü önce harçlıklarım eksildi en sonunda babam acı gerçeği söyledi “seni okutacak gücüm kalmadı”

İki aydır kirayı veremiyordum, ev sahibim aynı apartmanda fırın işletmecisiydi karı koca birlikte çalıştırıyorlardı fırını. Am üzerinde göt sikme derdinde olan ben artık yaşam savaşının içindeydim, kızların minik götleri ile amları benim uzağımda idi artık. Günü birlik işlerle idare ediyordum ama artık daha iyi bir şey yapmam lazımdı, ilk iş ev sahibim ile konuşmak oldu.

Evet fırını karı koca işletiyorlardı ama işi bilen, ayarlayan Mehmet abinin eşi Fatoş’tu türbanlı, zayıf ama diri bir kadındı elinden her iş gelir derler ya öylesi, kendine bakan bir kadındı. Eşi ile aralarında yaş farkı da vardı ya bananeydi bunlardan.

– Fatoş abla
– Efendim canım
– Abla iki aydır sana ödeme yapamıyorum, babamın işleri bozuldu şu aralar beni idare eder misin biraz
– Haberim var amcan söyledi olur ederiz problem yok
– İş arıyorum abla part-time, günü birlik işler var ama anca karnımı doyuruyor
– Hıımmmm burada çalışsan nasıl olur acaba
– Sahi mi abla
– Evet ama yapar mısın bilmem
– Yaparım abla şartları konuşalım.

Artık iş bulmuştum. Okuldan arta kalan zamanları fırında geçiriyor kah un taşıyor, kah odunları taşıyor kah geceleri ekmek kasalıyor, gündüzleri de öte beriyi siliyordum. İşin ayıbı olmaz cebim para gördükçe kendime geliyor minik fantazilerim ile sikimin kabarışı bir oluyordu. Mehmet abi ile Fatoş ablada dünyanın en iyi insanlarıydı gözümde. Beni de pek sevmişlerdi, sayelerinde cebin üç kuruş görmüştü.

Okullar bitince de gitmedim kasabaya tam gün çalışıp para biriktirmek istedim işte hayatımı değiştiren olaylar öylece başladı, on sekiz yaşında zıpır kuvvetli bir delikanlıydım o vakitler. Mehmet abi işle pek ilgilenmez paso gezer tozardı, ara sıra çapkınlıklarını anlatırdı. Çapkın bir adamdı velhasıl birkaç kere otomobilinde güzel kadınlar gördüğüm olmuştu. Fatoş abla bunun farkında mıydı, biliyor muydu bilmiyorum. 25-26 yaşlarındaydı Fatoş abla Mehmet abi ise 48 giydiği takım elbiselerin fiyatı dudak uçuklatırdı.

Yaz ayının kavurucu sıcaklarında uyanıp işe gitmiştim gece, pompa bozulmuştu usta Fatoş ablayı aramıştı bende içeriye girip üzerimi değiştirmek istedim soyunma odasına geçi çırılçıplak soyundum iş elbisemi tam üzerime giyecektim ki birden kapı açıldı. Fatoş ablanın karşısında dal taşak duruyordum, önüme baktı gözleri sikimin üzerinde on onbeş saniye dolaştı, kalbim deli gibi atıyordu utanmıştım, “pardon” deyip kapıyı kapatınca yere çöktüm resmen beni işten atabilirdi neyse yapacak bir şey yoktu. İşe başladık Fatoş abla da bir süre sonra gitti, giderken bana şöyle bir baktı “kolay gelsin” dedi hepimize.

Neyse birkaç gün geçmişti tehlikeli bir durum da söz konusu değildi artık rahatlamıştım. Tam o sırada “çarşamba akşamı bize yemeğe gel demişti Mehmet abi konuşacaklarım olacak seninle”

çarşambayı zor etmiştim. Acaba Fatoş abla söylemiş miydi, beni işten mi çıkaracaklardı. Merdivenleri bu kaygılı düşüncelerle çıktım zili çaldım.

Yemeğe başlamıştık Fatoş abla önüne bakıyor mümkün mertebe benimle göz göze gelmemeye çalışıyordu. Mehmet abi ise arada bana bakıyordu derin bir suskunlukla yiyorduk yemeklerimizi, yemeği yarılayınca Mehmet abinin sesi gürledi.

– Tahsinciğim seni buraya çağırdık çünkü konuşmak istediğimiz özel bir konu var. Sözlerime iyice kulak ver. Fatoş ablanla üç senedir bir evliliğimiz var, iyi kötü gidiyor işte evlilik beni de nasıl bir insan olarak görüyorsun bilmem ama malumun bütün işleri Fatoş ablan hallediyor bizim bir sorunumuz var. Bak canım kardeşim sana bir teklifte bulunacağız sorunun çözümü için ben uzun yıllardır şeker hastasıyım be sertleşemiyorum cinsel olarak sıfırım el alem bir şey demesin diye kadınlara çapkınlık altında para yedirdiğim oluyor ama bu durum Fatoş ablanın canına tak etti, bir süredir arayış içindeydik ama kabul edersin ki böyle bir şey kolay değil. Sen bize yardımcı olacaksın
– Yardım mı nasıl?
– Bak güzel kardeşim Fatoş ablanla evleneceksin
– Abi siz zaten evlisiniz nasıl olacak o

Fatoş abla kafasını kaldırmış yüzümü dikkatlice inceliyordu. Söze girdi.
– Bak Tahsin evliliğimiz dini bir şekilde olacak yasal anlamda Mehmet abinle evli olacağım ben, diğer türlü seninle olacak. Temiz bir çocuksun senin de maddi olarak yardıma ihtiyacın var yarın akşama kadar düşün bunu, bir cevap ver. Cevabın olumsuz ise bu konu hiç konuşulmadı anladın mı?
– Evet, anladım.

Ertesi gün etraflıca düşündüm. Kabul etmekten başka ne çarem vardı ki. Müsait bir zamanda Fatoş ablayı yalnız bulunca. “Abla tamam kabul ediyorum” dedim gözlerinin için parladı, gülümsedi. Ben “Mehmet abine söylerim tatlım, akşam bir yere gideceğiz o zaman” dedi.

Araba ile yola çıktık, nereye gittiğimizi bilmiyordum, korkuyordum, bir taraftan da ne olup bittiğini merak ederken ön tarafta oturan Mehmet Abi , Fatoş’a bakıp”boş ol boş ol boş ol” dedi. Fatoş abla da kafasını bana doğru çevirip nikahımızı kıymaya gidiyoruz şimdi, cumartesi de gerdeğimiz var deyip sırıttı. Ben de gülümsedim. Köyün birinde nikahımız kıyıldı arabada Fatoş abla yanıma oturmuştu. Başını omzuma yaslamış, elimi tutmuştu.Ben tırsıyordum ama Mehmet abi beni rahatlatmak için “Oğlum çekinme o kadar bende iş yok zaten artık Fatoş senin karın, benim tek derdim ekonomik rahatım bu saaten sonra benden çekinme, fakat ikiniz de dikkatli olun ha bu mevzu üçümüzün arasında”

Cuma gecesi Fatoş ile smsleşmiştik. Şu şekilde bir sms oldu.
– Sabırsızlanıyor musun Tahsin
– Evet
– Benim de Mehmet ibnesi parmakları ile hallediyordu o işi
– Anladım
– Çekinme be artık benim kocam sensin
– Daha olmadım cumartesi olacağım
– Büyük bir yarağın var görünce aktım resmen
– Ondan sonra mı karar verdin
– Evet taş gibi çocuksun suyumu sık benim
– Sıkarım canım merak etme seni inletirim
– Offf sabrım yok bak cumartesiye kadar zor daynacağım.

Cumartesi olmuştu aradan geçen iki gün de bende bir hayli rahatlamıştım fakat iş yerinde oldukça dikkatli oluyorduk, durum hoşuma bile gitmişti 1.70 boylarında zarif, narin, ince yapılı bir kadındı Fatoş elbiseleri geniş olduğundan geri kalanlarını görmek için sabırsızlanıyordum bir ara tezgahın arkasına geçerken elimi götüne atıp sertçe tuttum kalçalarını gözümün içnie bakıp gülümsedi sadece sessizce “akşamı bekle kocacığım” dedi.

Akşamı zor etmiştim, Allah var Fatoş hoşuma gitmeye bile başlamıştı. Evde uzanmışken sms geldi, yarım saat sonra gelebilirsin. Hemen kalkıp bir dul aldım güzelce giyindim parfüm sürdüm ve zile bastım. Kapıyı Mehmet abi açtı güzel bir masa hazırlanmıştı rakı bile vardı. Masaya geçince içeri Fatoş girdi beyaz bir elbise giymişti, göğüs çatalı belli olan minisi ile enfes gözüküyordu gelip yanıma oturdu.

Dipdibeydik kalbim heyecanla çarpıyordu. Mehmet abi ile ben rakı içerken o bir bardak bira içiyordu sonra gözlerimin içine bakıp “Arada içiyorum kocacığım” dedi bende “iyi iyi” dedim. Mehmet abi de gülümsemişti, dakikalar ilerledikçe ben elimi Fatoş’un omzuna atmıştım o da benim önümü avuçluyordu Mehmet abinin gözlerinin önünde elleşiyorduk o da ses çıkarmıyordu. Yemekler bitmişti birer sigara yakıp sohbet ettik sigaralar bitince Fatoş elimi tutup “Mehmet biz yatağa geçiyoruz, sen masayı topla” demişti. İşte büyük an gelmişti.

Odaya varır varmaz dudaklarımız birleşti. Elimi kalçalarına atıp okşamaya başladım, o ise benim kafamı avuçlarının arasına almış kemire kemire öpüyordu bende öpüşlerine karşılık veriyor ellerimi sırtında götünde dolaştırıyordum altında tangası ile kadife gibi bir teni vardı sert göt yanakları avuçlarımı dolduruyor beni mest ediyordu. Fatoş üzerimi çıkarıp boynumu omuzlarımı meme uçlarımı emiyordu
– Offf çok azdım dedi kaç senedir yarak yüzü görmüyorum senin o önünde sallanan koca sikin resmen bitirdi beni diyerek önümde diz çöktü fermuarımı açıp sikimi dışarı çıkardı. Başına öpücükler koyarak emmeye başladı, mest olmuştum kafamı kaldırıp bakınca kapıda Mehmet abinin bizi izlediğini gördüm, Fatoş da o yöne baktı.
– Sorun olmaz değil mi canım bırak izlesin ibne, yarak nasıl oluyormuş görsün dedi.
– Yok olmaz dedim.
– Gel lan godoş yakından bak kocamın yarağına dedi

Mehmet abi Fatoş gibi önümde diz çökmüş iri yarağıma bakıyordu. “Biraz ağzı bozuktur Fatoş’un zevk alır bundan” deyip gülümsedi Mehmet abi. Ellerimi Fatoş’un saçlarına atmıştım ki bir dil sikimin kenarlarını yalıyordu Mehmet abiydi bu şaşırmıştım. Fatoş sikimi ağzından çıkarıp “Yala lan ibne” demişti Mehmet abi sikimi somururken Fatoş ayağa kalkıp dudaklarıma yapıştı, Mehmet abi bir taraftan benim yarağa sakso çekerken bir taraftan da soyunuyordu. Bir anda “ne oluyor” dediğim de Mehmet abi çoktan soyunmuştu bir tek baksırı kalmıştı, Fatoş bana sarılıp indir lan baksırını dedi indirdi küçük minik bir sik ortaya çıktı çocuk pipisi kadardı “aşkım işte adamdaki mal bu” deyip kahkaha atıp kilodunu çıkardı “giy lan bunu” deyip fırlattı Mehmet’in suratına, Mehmet küçük tangayı alıp geçirdi. Fatoş üzerindeki her şeyi çıkarıp kulağımı öperek “Mehmet zevk alır küfür yemekten, bir bok yaptığı yok ama sever böyle eziklenmeyi onu ez kocacığım” dedi.

Kanıma karışan rakı beni çıldırtmıştı madem öyle inceldiği yerden kopsundu her şey. Mehmet’e bakıp “dön lan arkanı” dedim döndü yakışmış ibne götüne kadın kilodu deyip bastık kahkahayı Fatoş’un sabrı kalmamıştı “geçir bana dayanamıyorum ama canımı yakma” dedi

Fatoşu kollarımın arasına alıp uzattım yatağa minik amı o kadar güzeldi ki sikimin başını yavaşça yasladım amının girişine minik daire hareketlerinin ardından sokmaya başladım kafası ve gövdesi içerisinde ilerlerken Fatoş omuzlarımı tutmuş “oohhh yavaş lütfen yavaş” diyordu arada dudaklarımız birleşiyor ben memelerini abuçluyordum ateş gibi yanıyordu körpenin amcığı bütün gücümle darbeledim “ayyyy” çığlığının ardından içinde beklettim bir süre alnını omuzlarını öpüyor onu küçük küçük seviyordum minik amı zorlanarak aldığı sikime alışıyor Fatoş küçük hareketlerle içindeki yarağın zevkini çıkarıyordu. “Muazzam, beğendin mi kocacığım küçük kutumu” diyordu “ off fındık amlım” benim diye sikmeye başladım, girip çıkıyor memelerini elliyor arada elimi sırtından götüne götürüp okşuyordum Fatoş delirmiş gibiydi “sik beni” “bu yarağın köpeği olurum ben” “erkek adam nasıl da sikiyor lan” diyordu Mehmet abi ise koltukta oturuyor kafamı çevirip “lan götveren gel de yakından seyret” dedim Mehmet abi yatağın kenarına oturup izlemeye başlamıştı. Fatoşu siktikçe ona aşık mı oluyordum neydi “bir daha bu ibne girmeyecek buraya” dedim Fatoş “o erkek değil ki aşkım benim kızkardeşim” dedi ikimiz de kahkaha atarken Mehmet abi zevke gelmişti. Ahlar ohlar şeliğinde vuruşuyor seksin keyfini çıkartıyorduk Fatoş beni şu kancığın kucağında domalt aşkım demişti bomalttım Fatoş elleri ile Mehmet abinin omuzlarını tutarken ben arkadan vuruyordum “ohhh nefis kökle bitanem” dedikçe basıyordum yarağı içeriye Fatoş çıldırmış gibiydi elleri ile Mehmet’in çenesini tutmuş” köpek bak nasıl sikiyor kocam,kaç senedir bi kaldıramadın bamyanı” diyordu sonra beni iyice şaşırtıp okkalı bir tükürük attı mehmetin yüzüne “orospu çocuğu” diyordu türbanlı kadının içinden resmen bir yarak düşkünü çıkmıştı. Geç alta “amımım ve kocamın sikini yala” demişti Mehmet abi pozisyon almıştı ben fatoşa çakarken o bir fatoşun klitorisine dil atıyor bir benim taşaklarımı yalıyordu zevkimize diyecek yoktu “offf hep böyle sikilmek istedim ben” diyerek yatağı yorganı tırnaklıyordu Fatoş kasılışlarını hissediyordum karın kasları iki büklüm bir hal alınca eli ile Mehmet abinin yüzünüavuçlayıp götünü iyice yukarı verip yüz üstü bir hale geldi bende bastıka bastım anıra anıra boşaldı her yeri titriyordu “dur kurban olayım dur” deyince sertçe kökleyip bekledim. Fatoş’un minik amı sikimin ucunda titriyordu şimdi kendisi de akıma kapılmış gibi titriyordu. Nefesi düzelince “offff harikaydı” dedi ben hemen çevirip bacak omuz yaptım ve sertçe vurmaya başladım Mehmet abi arkamda taşaklarımı öpmekle meşguldü bu daha fazla haz vermişti bana Fatoş ile öpüşüyor memelerini avuçluyordum Mehmet abi arada taşağım ile sikimin birleştiği yeri öperken dayanamıp attırmaya başladım Fatoş’un minik amına bana sarıldı Fatoş “işte bu oooohhh döllendim, işte…” diyordu üzerine yığılıp kaldım.

Devamı gelecek

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Escort numberoneescorts.com sex hikaye bakırköy escort şişli escort antep escort tuzla escort hurilerim.com izmir escort izmir escort izmir escort ataköy escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti şişli escort Antalya escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya taksim escort istanbul escort otele gelen escort mecidiyeköy escort seks hikayeleri ankara escort gaziantep escort film izle kocaeli escort kocaeli escort keçiören escort etlik escort sex hikayeleri çankaya escort şişli escort escort mecidiyeköy şirinevler escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort siirt escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com muğla escort kızılay escort esat escort escort görükle escort bayan escort escort escort travestileri travestileri bahis forum balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort bingöl escort bodrum escort bolu escort bursa escort çanakkale escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort sivas escort bursa otele gelen escort görükle escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit